חברת סיסקו ישראל - חדרה

סיסקו היא חברה בינלאומית, המשמשת כספק המוביל למוצרי קישוריות ומתן פתרונות תקשורת .סיסקו מעורבת בקהילה בהרבה מדינות בהן היא פועלת. בארץ מפעילה סיסקו, בין השאר, את פרוייקט נטע (נוטעים מצוינות טכנולוגית) הכולל הכשרה של תלמידים בכיתות ט' - י"א בניהול של רשתות תקשורת וקורס מתקדם בתחום המחשב. הפרוייקט הוא מיזם משותף של סיסקו, עמותת תפו"ח, קרן היסוד והסוכנות היהודית והוא מתקיים ביישובי הפריפריה.
קבוצה של תלמידות פרויקט נטע , מתיכון מקיף חדרה, בחרו להדריך בהתנדבות מחשבים בפרוייקט 'מפגש בין אנשי מחשבים ונפגעי נפש'. בעזרתן הוקמה קבוצה במועדון כישורי חיים בבית אקשטיין, חדרה.


.המתנדבות של פרוייקט נטע מטעם סיסקו בחדרה : יוליה, אנקה, מור ודיאנה

זיקה אב-צוק , מנהלת תחום אחריות חברתית בסיסקו – אירופה, יצרה את שיתוף הפעולה בין פרוייקט נטע ובין פרוייקט זה. יפעת ברון – אשת הקשר של הפרויקט
מטעם החברה.
ראה כתבה על הפרוייקט:
קישור לכתבה מה Daily Maily

חברת סיסקו ישראל - נתניה
חברה בינלאומית, המשמשת כספק המוביל למוצרי קישוריות ומתן פתרונות תקשורת מקצה לקצה. בשנת 1997 הקימה סיסקו מרכז פיתוח בישראל הממוקם בנתניה.
בתחום המעורבות החברתית, החברה הקימה עם גורמים קהילתיים קורס לטכנאי תקשורת מחשבים. 30 צעירים מובטלים מנתניה לקחו חלק בקורס
הכשרה מקצועית, של Cisco Networking Academy Program
ישראל הרשקוביץ וסתיו קופטב, בחרו להתנדב ולהדריך מחשבים, במועדון אנוש נתניה. יפעת ברון – המדריכה המקצועית מטעם סיסקו בקורס, ואשת הקשר של החברה, מלווה ומסייעת לפרוייקט הן מבחינה מקצועית והן בהתנדבות למפגשי העשרה.


חלוקת התעודות של האקדמיה של סיסקו למתנדבים

פרסומים קשורים
הפרסום
גורם מפרסם
תאריך
YNET
4.12.05

 
החברות
המשתתפות
   
כל הזכויות שמורות 2006-2013 ©