שיקום טק - שילוב בהייטק - בחברת צ'קפוינט

שיקום טק צמחה על בסיס הפרוייקט "מפגש בין אנשי מחשבים ונפגעי נפש" שעובדי חברת צ'קפוינט בחרו בשנת 2006 כאפיק להתנדבות ומעורבות חברתית. ההיכרות עם אנשים הנמצאים בתהליך שיקום והצלחת המפגשים עמם, הביאו את עובדי החברה והנהלת החברה לרצון לסייע להם גם בנושא השילוב בעבודה.

שי סולומון - דירקטור בחטיבת המוצרים, מנהל תחום אבטחת איכות למוצרי קצה וניהול סיכונים, מוביל את נושא שילוב נפגעי הנפש בחברת צ'קפוינט.

במודל שנבנה על סמך הבנה משותפת של צרכי המשולבים ודרישות העבודה בתחום, אנו פועלים יחד כדי לסייע לאנשי מחשבים שהקריירה שלהם נקטעה עקב משבר נפשי לחזור ולעבוד בתחום.

מדובר בשילוב חדשני, ערכי ואפקטיבי. תודה מקרב לב לשי סולומון ואנשי צוותו על מעורבותם ותרומתם להצלחת התוכנית.

הפרוייקט מתפתח בהצלחה ועמו מעמיק שיתוף הפעולה עם חברת צ'קפוינט. ישנם מספר חברים מהקבוצה שהשתלבו בחטיבת המוצרים במהלך 2011-2012.
יישר כוח לחברה, להנהלה ולעובדים על תרומתם.

שי סולומון - דירקטור בחטיבת המוצרים, מנהל תחום אבטחת איכות למוצרי קצה וניהול סיכונים

 

קבוצת צ'ק פוינט עלית - 2006-2012

קבוצת צ'קפוינט עלית היא קבוצה שהוזמנו להשתתף בה משתקמים שהכרנו במועדונים ובמקומות נוספים. למשתקמים בקבוצה יש עניין מיוחד, ידע ולעתים ניסיון בעבודה עם מחשבים. המעורבות חברתית של עובדי צ'קפוינט התבטאה במפגשים בהן ניתנו הרצאות, בליווי מצגות והדגמות בנושאים שונים. לאחר כחצי שנה, עברו לפגישות צוותים לפי נושאים נבחרים.

המטרה היא לעודד את בעלי הפוטנציאל ולקרב בינם לבין אנשים העובדים בהייטק.
תוצאות הפרויקט חיוביות:
יש כמה חברים שפנו לתעסוקה במחשבים במשרה חלקית.
יש שפנו ללימודים.
יש שהגבירו את ההתעניינות בלימוד עצמאי בבית ובלימוד משותף במפגשים.

ירדן ומיטל מרצים על מזרח ומערב

 

אודות חברת צ'ק פוינט

חברת אבטחת מידע ישראלית, מובילה עולמית עם 150 אלף לקוחות המתמחה בתוכנות שנועדו להגן על רשת תקשורת ארגוניות, משתמשי קצה, אבטחת נתונים, חיבוריות מאובטחת מרחוק, ניהול סיכונים ותהליכים רגולטיבים. נוסדה ב 1993 ע"י גיל שוויד, שלמה קרמר ומריוס נכט. מרכז הפיתוח שלה נמצא בתל אביב ומוקדים שונים בארה"ב ואירופה. החברה מונה מעל 2300 עובדים ברחבי העולם.
עקרון המחויבות לקהילה מנחה את חברת צ'ק פוינט מזה שנים. עובדי החברה מקיימים דיונים והחלטות לגבי תמיכה כספית של החברה, למטרות חברתיות שונות. נוסף לכך, הנהלת החברה רואה בעין יפה כל יוזמה חברתית ואחריות חברתית שעובדיה מוכנים ליטול על עצמם.

המפגשים הראשונים במסגרת התוכנית היו מפגשי ניסיון בין עובדי החברה ובין משתקמים בהוסטל בר"ג. שני הצדדים למדו להכיר אחד את השני. בהדרגה הקבוצה התגבשה וגילתה עניין בפעילות מול המחשב. בנוסף להדרכה, שיפר צוות צ'קפוינט את עמדות המחשבים במקום, באופן ניכר. מחשבים ומסכים נתרמו ע"י החברה במהלך הזמן, כדי לאפשר לקבוצה לתרגל מול המחשב לאורך כל שעות היום .

 
החברות
המשתתפות
   
כל הזכויות שמורות 2006-2013 ©